• Dokumenty - žiadosť o pôžičku

 

Pôžička pre študentov

Si študent a máš v hlave veľa nápadov? Chceš realizovať svoje vízie, študentské projekty, vyskúšať študijný pobyt v zahraničí alebo jednoducho potrebuješ financovať bežné študentské výdavky?

Nestihol si podať žiadosť alebo si práve užívaš peniaze získané zo študentskej pôžičky, ale už teraz vieš, že chceš túto možnosť využiť aj na budúci rok? Nezúfaj, študentská pôžička sa prihlási o slovo aj v akademickom roku 2023/2024 v termíne do 30. septembra 2023. 

Stačí, ak budeš v akademickom roku 2023/2024 študentom zapísaným v aktuálnom ročníku štúdia ako študent prvého a druhého  alebo tretieho stupňa vysokej školy.

Tak sleduj náš facebookový profil a webovú stránku, kde včas nájdeš všetky potrebné informácie.

Nakoľko neboli vyčerpané všetky finančné prostriedky určené na pôžičky pre študentov na akademický rok 2022/2023, môže rada fondu v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona o fonde rozhodnúť o vyhlásení ďalšieho termínu ešte v akademickom roku 2022/2023. Ak takto rada fondu rozhodne, bude na webovom sídle fondu opäť sprístupnená možnosť predkladania žiadostí o pôžičku a informácia bude zverejnená aj na facebookovom profile fondu.